La Liberté Coffee®
Beta Kahve Tic. Ltd. Şti.

Kirazlı Mh. 1166. Sk. No:4/2
Bağcılar - İstanbul

0 850 441 23 82
iletisim@laliberte.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişimin faturasını nereden bulabilirim?

Siteye üye olmak için verdiğin e-mail adresine resmi faturanı iletiyoruz. Ancak e-mail olarak ulaşmaması veya silmen durumunda da siparişinden itibaren yedi gün içerisinde Hesabım menüsünden dijital olarak indirebilirsin.

Resimde gördüğüm ürünün aynısı mı teslim alacağım?

Öncelikle, biz kahvenin resmiyle değil kalitesiyle ve tazeliğiyle ilgileniyoruz. Ancak ürün görsellerini hazırlarken de gerçek resimler kullanıyoruz. Zaman zaman ambalajlarımızda farklılıklar olabilir ama evet sipariş ettiğiniz ürünün resmi nasılsa elinize geçen ürün de aynısı olacaktır.

Nasıl ürün iadesi yapabilirim?

Herhangi bir olumsuz durumda bizimle irtibata geçebilirsin. Sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsin.

Ancak yine de iade etmek istersen faturanın alt kısmında ürün iadesine ilişkin yerleri doldurarak bizden alacağın iade koduyla bize kargolayabilirsin. Ürün bize ulaştıktan sonra yedi gün içerisinde kredi kartına ücret iadeni gerçekleştireceğiz.

Daha detaylı bilgi için İptal ve İade Politikamızı okuyabilirsin.

Toptan veya kurumsal sipariş verebilir miyim?

Kurumsal ve/veya toptan sipariş vermek istiyorsan, toptan fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsin.

Sitede olmayan kahveleri isteyebilir miyim?

Sitemizde en çok tercih edilen beş ülkenin kahvelerine yoğunlaştık. Ancak belli bir miktarda talep etmeniz halinde altı kıtadan kırk dört ülkenin kahvelerini sizin için tedarik edebiliriz.

Bana özel kahve kavurur musunuz?

Kahvelerimizi sürekli taze tutabilmek için haftalık ihtiyacımız kadar kavuruyoruz. Ancak kurumsal ve toplu alım yapan müşterilerimiz için de, haftalık ihtiyacımıza ek olarak, haricen kahve kavuruyoruz. 

Bu yönde bir ihtiyacınız varsa, hangi yörenin kahvesini, hangi kavurma profiliyle satın almak istediğinizi bize bildirirseniz ekibimizden birisi sizinle hızlıca irtibata geçecektir.

Bizimle irtibata geçin.