Biz Kimiz?

Biz, tıpkı senin gibi, taze ve kaliteli kahve arayışında olan kahveseverleriz.
Bu süreçte öğrendiklerimizi ve edindiğimiz tecrübeleri seninle paylaşmak için buradayız.

Kaliteli ve taze kahve bulmanın güçlüğünü farkettiğimizde arayışımız da başlamış oldu. Bu arayış sürecinde de kalitesiz, içeriği ve menşei belli olmayan "kahveler" ile aroma standartı yakalamak adına kahveyi fazlaca kavurup yakmayı tercih eden global bir tekel arasında seçim yapmak zorunda bırakıldığımızı öğrendik. Yani -ne yazık ki- özgür olmadığımız gerçeğiyle yüzyüze kaldık.

Bu monarşiyi yıkmak ve herkesin kaliteli kahveye en taze haliyle ulaşabilmesini sağlamak için de La Liberté'yi kurduk. Mutlak monarşiyi yıkıp Cumhuriyet ateşini yakan Fransız İhtilali'nden ilham aldığımız için Fransız İhtilali'nin mottosu olan La Liberté' yi (özgürlüğü) markamız ve mottomuz olarak benimsedik.

En çok tercih edilen beş ülkenin en kaliteli kahve çekirdeklerini toplayıp haftalık kavurduk. En taze haliyle içebilmen için de senin tercihine göre öğütüp paketledik. Bu sayede paketi açtığında taze kavrulmuş ve taze öğütülmüş kahve kokusunu doyasıya tadabilirsin.

Her gün öğrenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Öğrendiklerimizi de seninle paylaşmaktan çekinmiyoruz. Kahvenin tarihçesinden kahve demleme yöntemlerine kadar çeşitli bilgileri sitemizde bulabilirsin.

Ekibimiz

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Emrah CEYHAN

CFO / KURUCU

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER

Bizi Instagram'da Takip Edin